Co wiesz o filmie, quiz

Wiedza o filmie. Test będzie składał się z 7 etapów. Przy każdym pytaniu będzie informacja o etapie. Test z wiedzy PODSTAWOWEJ... praktycznie będzie opierał się tylko i wyłącznie na znanych nam filmach. W każdym etapie po 3 zadania ;) Odpowiedzi piszemy po Polsku rzecz jasna i koniecznie z MAŁEJ LITERY! Generalnie poziom trudności testu jest bardzo niski... czyli test łatwy, mam nadzieje i życzę powodzenia ;) Już niedługo kolejne poziomy...<br/><br/>heyo ;] Test wiedzy online rozrywkowy.

Rozrywka. Test składa się z 21 pytań.

REKLAMA
Ocena:2 - 5 głosów

Sprawdź proponowane testy powiązane z "Co wiesz o filmie".

Kolejny test o jednym z bohaterów sagi. Były już Draco Malfoy, była Ginny Weasley teraz czas na Severusa Snape'a.Liczę na pozytywne komentarze.Powodzenia :)
Rozrywka, Ogólny
15
#harry #harry #potter #potter #weasley #ron #ginny #ronald #gryfindor #hogwart #slytherin #ravenclaw #hufflepuff #hermiona #granger #severus #snape #voldemort #draco #malfoy #pitek130 #saga #czesc #tom #powiesc #fantastyka #postac #bohater
Ten test poświęcony jest bohaterce sagi o Harry'm Potter'ze-Ginny Weasley.Będzie też więcej testów poświęconych bohaterom tej znakomitej sagi.Każdy z takich testów będzie miał 15 pytań dotyczących danego bohatera.Życzę Powodzenia :)
Rozrywka, Ogólny
15
#harry #potter #ksiazka #harry #potter #czesc #fantastyka #tom #weasley #granger #rozrywka #czas #wolny #ginny #ginny #bohater #bohaterka #saga
Quiz os Saint Seiya, Rycerze Zodiaku.
Rozrywka, Ogólny
8
#Saint #Seiya #Rycerze #Zodiaku
Sprawdź,co wiesz o jednym z najlepszych filmów grozy wszech czasów!
Rozrywka, Ogólny
62
Różne pytanka z historii i czasów współczesnych
Rozrywka, Ogólny
17
#warszawa #quiz

Pytania zawarte w teście