Autoprtrety artystów od średniowiecza do XVIII wieku, jak wyglądali? powtórka przed maturą, test z historii sztuki

Celem testu było zaprezentowanie obrazów, na których znajdują się sławni artyści. Dzięki niemu dowiesz się jak wyglądał Leonardo da Vinci, Hans Memling, Giotto ... Test sprawdza wiedzę na poziomie rozszerzonym. Niektóre imiona i nazwiska są trudne w zapisie, ale myślę, że sobie poradzisz;) To do dzieła!<br/>Wszelkie uwagi i komentarze są cenne dla mnie. Jeżeli masz pomysł co mogłabym ulepszyć w tym teście daj znać ;) Test maturalny z historii sztuki.

Historia sztuki. Test składa się z 25 pytań.

REKLAMA
Ocena:4 - 12 głosów

Sprawdź proponowane testy powiązane z "Autoprtrety artystów od średniowiecza do XVIII wieku, jak wyglądali? powtórka przed maturą".

art deco, sztuka powojenna ( taszyzm ) ,pop art, op art, nowa figuracja, abstrakcyjny ekspresjonizm, hiperrealizm, konceptualizm, land art, fluxus, minimal art, mail art, street art, wlepka
Historia sztuki, Matura
67
Witajcie test obejmuje pojęcia z zakresu historii sztuki. Opracowania haseł są zaczerpnięte z "Uniwersalnego leksykonu sztuki" wyd. MUZA SA. Niektóre również z wikipedii. Wszystkie odpowiedzi należy wpisywać z małej litery, z dużej będą traktowane jako błąd.
Historia sztuki, Matura
80
#historia #sztuki #pojęcia #matura #liceum #plastyczne
Część druga podstawowych terminów z historii sztuki.<br/>
Historia sztuki, Matura
24
Test przygotowujący do matury z historii sztuki wg kanonu ze strony sztukanamaturze.pl
Historia sztuki, Matura
26
#maturazhistoriisztuki #sredniowiecze #sztukaprzedromanska #sztukaromanska

Pytania zawarte w teście